Üye Girişi
Unuttum Yeni kayıt
Misyonumuz - Vizyonumuz

 

  Hedeflerinize kendi insan kaynağınızla ulaşmanızı sağlayan bir tasarım ve uygulama firmasıyız”  

İş Kavramları olarak üstlendiğimiz gelişim ve değişim projelerinde, bir organizasyonun iş hayatındaki başarısının çalışanların performansına ve organizasyonun çalışanlarıyla beraber değişen şart ve taleplere ayak uydurma becerisine bağlı olduğu prensibinden hareket ediyoruz. Bu doğrultuda, şirket yaklaşımımız organizasyonları; stratejik hedefler, mevcut insan kaynakları ve iş süreçleri çerçevesinde değerlenlendirerek organizasyonların mevcut durumlarını tespit etmek, idealdeki iş yapış şekillerini belirlemek ve belirlenen ideal resme ulaşmak için gerekli süreçleri hayata geçirmektir.

Bu süreçleri hayata geçirirken İş Kavramları’nın temel prensibi kurumların hedeflerine kendi çalışanları vasıtasıyla ulaşmalarını sağlamaktır, bu çerçevede kuruma özel geliştirilen gelişim/değişim/dönüşüm faaliyetleri kurumun kültürüne, yaşayış tarzına ve hayatına göre kurum ile birlikte tasarlanır.

 

  “Müşterilerimiz bir gelişim kararı anında bize danışmadan hareket etmezler. Danışılan firmayızdır.”  

Yönetim ve eğitim danışmanlığı sektöründe özgün program tasarımları ve eğitim yöntemleri geliştirerek, hizmet kalitesi, yetkinliği, inanılırlık ve güvenilirliği ile yurt içinde ve yurtdışında ilk akla gelen ve önerilen, vazgeçilmez çözüm ortağı danışılır firma imajımızı sürdürmek. 

 


 

Önceki Sayfa
İş Kavramları Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi
Barbaros Bulvarı, Ertuğrul Sitesi No:133, Kat 5, Daire 11 34349 Darphane, Beşiktaş İstanbul - TÜRKİYE
Telefon: +90 212 258 76 25 Fax: +90 212 258 76 24    info@iskavramlari.com.tr